Haber

Dilan Polat’ın Herkesin Konuştuğu “Enerci” Şarkısı Türkiye’deki Tüm Müzik Platformlarından Kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde tutuklanan ve şu anda cezaevinde bulunan Dilan ve Engin Polat’ın kaosu bitmek bilmiyor. Dilan Polat’ın herkesin konuştuğu, aylarca hit olan ve milyonlarca kişi tarafından dinlenen “Enerci” şarkısı bu kez Türkiye’deki tüm müzik platformlarından kaldırıldı. Ayrıntılar?

Kısa sürede büyük bir servete kavuşan Dilan ve Engin Polat, zamanla dikkat çekmeye başlayınca işler çığırından çıktı.

MASAK’ın radarına yakalanan çiftin hayatı bir gecede alt üst oldu. Önce gözaltına alınanlar, ardından Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, ağabeyi Can Doğu, Engin Polat’ın babası Sezgin Polat, Engin ve Dilan Polat’ın da aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne götürüldü.

Bu süreç boyunca çarpıcı ayrıntılarla Türkiye gündemine oturan Dilan ve Engin Polat’ın cezaevindeki kaosu katlanarak arttı.

Her gün cezaevinde yaşananlara ilişkin, özellikle de Dilan Polat’ın hiçbir şey yemediği ve sürekli ağladığı yönünde haberler okuyor ve yeni bilgiler alıyoruz.

Geçtiğimiz dakikalarda yeni bir gelişme daha yaşandı. Dilan Polat’ın üç ay önce 23 Temmuz 2023’te yayınlanan “Enerci” müziği Türkiye’deki tüm müzik platformlarından kaldırıldı.

96 milyon kişi tarafından dinlenen, aylardır hit olmayı sürdüren, TikTok’ta trendlere öncülük eden ve bu nedenle istese de istemese de herkesin dilinde olan müziğe, yalnızca Dilan Polat’ın YouTube hesabından ulaşılabilecek. günümüzün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu